Thuis ProductenX2 Transceiver

850nm 300M de Modulezendontvanger van 10GBASE-SR x2-10gb-SR X2 met VESCEL-Zender

850nm 300M de Modulezendontvanger van 10GBASE-SR x2-10gb-SR X2 met VESCEL-Zender

850nm 300M 10GBASE-SR X2-10GB-SR X2 Module Transceiver With VESCEL Transmitter

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: PrimusIT, OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Ptr-10gx2s-SR

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 60,000pcs/month
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving

850nm 300M de Modulezendontvanger van 10GBASE-SR x2-10gb-SR X2 met VESCEL-Zender

 

 

 

10GBASE-SR X2 zendontvangermodule voor MMF, 850 NM-golflengte, de duplexschakelaar van Sc.

 

Specificatie:

 

P/N X2-10gb-SR
Datarate 10.3G
Golflengte 850nm
Afstand 300M
Zender VESCEL
Ontvanger SPELD
Media SMF
DDM/DOM JA
Schakelaar Sc
Toepassing Datacom 10G Ethernet/10x FC
Werkende Temperatuur 0℃~ +70℃
Voltagelevering 3.3V
Certificatie CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Merk PrimusIT, OEM

 

 

 X2-10gb-SR Beschrijving:

 

10GBASE-SR X2 zendontvangermodule voor MMF, 850 NM-golflengte, de duplexschakelaar van Sc.

de klanten van de de modulesaanbieding van 10GBASE X2 een grote verscheidenheid van 10 de connectiviteitsopties van Gigabit Ethernet voor gegevenscentrum, onderneming bedradingskast, en dienstverlener vervoertoepassingen. Steun 10GBASE Ethernet

Heet-Swappable input-output apparatenstoppen in een haven van Ethernet X2 van een schakelaar of een router om de haven met het netwerk te verbinden.

Verstrekt flexibiliteit van interfacekeus. De steunen „loon-zoals-u-bevolken“ model

Heeft optische interoperabiliteit met de respectieve modules van 10GBASE Xenpak, van 10GBASE XFP en van 10GBASE SFP+ op dezelfde verbinding.

 

 

 X2-10gb-SR Eigenschappen:

 

1. Compatibel systeem met X2 MSA Rev2.0b

2. Steun van 10GBASE-SR van IEEE 802.3ae bij 10.3125Gbps

3. Transmissieafstand tot 300m (MMF)

4. Verticale Holteoppervlakte die Laser uitzenden bij 850nm

5. De Duplex Optische Schakelaar van Sc

6. Hete Pluggable 70-speld Schakelaar met de Elektrointerface van XAUI

7. Beheer en controle via interface de met 2 draden van MDIO

8. Voeding: +3.3V, APS (+1.2V)

9. Kenmerkende Optica Controle

10. Temperatuurwaaier: 0~ 70 °C

11. ROHS-Compatibel systeem

 

 

 X2-10gb-SR Toepassingen:

 

10GE de schakelaars en de routers van Ethernet

10GE kern-routers

10GE opslag

Ander Transmissiesysteem van 10Gbps Ethernet

 

 

 X2-10gb-SR Concurrentievoordeel:

 

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie

2. Concurrerende tarifering

3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

4. OEM/ODM aangepast etiket

5. Houd voorraad, Snelle levering

 

Contactgegevens
Primus Network Solutions Ltd

Contactpersoon: Mr. Alex Yao

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)