Thuis ProductenDe Optische Zendontvanger van QSFP

850nm MMF QSFP Optische Zendontvangermodule, Multi-Mode Vezelzendontvanger van 40GBASE

850nm MMF QSFP Optische Zendontvangermodule, Multi-Mode Vezelzendontvanger van 40GBASE

850nm MMF QSFP Optical Transceiver Module , 40GBASE Multi-Mode Fiber Transceiver

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: PrimusIT,OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Ptr-40gqm-SR4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Paypal
Levering vermogen: 60,000pcs/month
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving

optische de Zendontvangermodule van 850nm MMF QSFP, Multi-Mode Vezelzendontvanger van 40GBASE

 

 

De Module van 40GBASE-SR4 QSFP+ voor MMF

 

 

Specificatie:

 

P/N Qsfp-40g-SR4
Datarate 40G/ps
Afstand 100M
Wavelenth 850nm
Media MMF
DDM/DOM JA
Schakelaar MTP/MPO
Toepassing 40G Ethernet/40G Infiniband
Werkende Temperatuur 0℃~ +70℃
Voltagelevering 3.3V
Certificatie CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Merk PrimusIT, OEM

 

 

Beschrijving:

 

De Module van 40GBASE-SR4 QSFP+ voor MMF

 

De modules van PrimusIT 40GBASE QSFP+ (Pluggable Vierling Kleine vorm-Factor plus) bieden klanten een grote verscheidenheid van high-density aan 40 Gigabit Ethernet-connectiviteitsopties voor datacentrum, high-performance computingsnetwerken, ondernemingskern en distributielagen, en de toepassingen van het providervervoer.

 

 

Eigenschappen:

 

1. 4 onafhankelijke full-duplexkanalen

2. Tot 11.2Gbps-datasnelheid per kanaal

3. MTP/MPO optische schakelaar

4. QSFP volgzaam MSA

5. Digitale kenmerkende mogelijkheden

6. Geschikt voor meer dan 100m transmissie op multi-mode het lintvezel van OM3

7. CML compatibele elektroi/o

8. Enige +3.3V-voeding

9. Werkende gevaltemperatuur: 0~70C

10. De elektrische interface van XLPPI (met de Maximum macht van 1.5W)

11. RoHS-6 volgzaam

 

 

Toepassingen:

 

40G Ethernet

Infiniband verbindt onderling

40G telecommunicatieverbindingen

Data Center

 

 

Concurrentievoordeel:

 

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie

2. Concurrerende tarifering

3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

4. OEM/ODM aangepast etiket

5. Houd voorraad, Snelle levering.

Contactgegevens
Primus Network Solutions Ltd

Contactpersoon: Mr. Alex Yao

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)