Thuis ProductenSFP optische transceivers

40KM SFP de Vezel van de Zendontvangermodule aan Ethernet-Zendontvanger met Speldontvanger GLC-ex-SMD

40KM SFP de Vezel van de Zendontvangermodule aan Ethernet-Zendontvanger met Speldontvanger GLC-ex-SMD

    • 40KM SFP Transceiver Module Fiber To Ethernet Transceiver With Pin Receiver GLC-EX-SMD
    • 40KM SFP Transceiver Module Fiber To Ethernet Transceiver With Pin Receiver GLC-EX-SMD
    • 40KM SFP Transceiver Module Fiber To Ethernet Transceiver With Pin Receiver GLC-EX-SMD
    • 40KM SFP Transceiver Module Fiber To Ethernet Transceiver With Pin Receiver GLC-EX-SMD
    • 40KM SFP Transceiver Module Fiber To Ethernet Transceiver With Pin Receiver GLC-EX-SMD
    • 40KM SFP Transceiver Module Fiber To Ethernet Transceiver With Pin Receiver GLC-EX-SMD
    • 40KM SFP Transceiver Module Fiber To Ethernet Transceiver With Pin Receiver GLC-EX-SMD
    • 40KM SFP Transceiver Module Fiber To Ethernet Transceiver With Pin Receiver GLC-EX-SMD
    • 40KM SFP Transceiver Module Fiber To Ethernet Transceiver With Pin Receiver GLC-EX-SMD
    • 40KM SFP Transceiver Module Fiber To Ethernet Transceiver With Pin Receiver GLC-EX-SMD
  • 40KM SFP Transceiver Module Fiber To Ethernet Transceiver With Pin Receiver GLC-EX-SMD

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: PrimusIT,OEM
    Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Modelnummer: Ptr-3112l-40C

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
    Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
    Betalingscondities: T / T, Paypal
    Levering vermogen: 60,000pcs/month
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

    40KM SFP de Vezel van de Zendontvangermodule aan Ethernet-Zendontvanger met Speldontvanger GLC-ex-SMD

     

     

    1000base-EX SFP-zendontvangermodule voor SMF, 1310 NM-golflengte, uitgebreide werkende temperatuurwaaier, dubbele LC/PC-schakelaar

     

     

    Specificatie:

     

    P/N GLC-ex-SMD
    Datarate 1.25Gb/s
    Afstand 40KM
    Golflengte 1310nm
    Zender DFB
    Ontvanger SPELD
    Media SMF
    DDM/DOM Nr
    Schakelaar LC
    Toepassing Gigabit Ethernet
    Werkende Temperatuur -10℃~ +85℃
    Voltagelevering 3.3V
    Certificatie CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Merk PrimusIT, OEM

     

     

    GLC-ex-SMD Beschrijving:

     

    1000base-EX SFP-zendontvangermodule voor SMF, 1310 NM-golflengte, uitgebreide werkende temperatuurwaaier, dubbele LC/PC-schakelaar

     

    De de vorm-Factor van PrimusIT GLC-ex-SM Kleine Pluggable (SFP) Gigabit-Interfaceconvertor is een heet-swappable input-output apparaat dat in een een haven of groef van Gigabit Ethernet stopt, verbindend de haven met het netwerk. SFPs kan op een grote verscheidenheid van schakelaars worden gebruikt en worden uitgewisseld en de routers, kunnen in combinaties van 1000base-t, 1000base-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000base-EX, 1000base-ZX, of 1000BASE-BX10-D/U op een haven-door-haven basis worden vermengd.

     

     

    GLC-ex-SMD Eigenschappen:

     

    1. Tot de tweerichtingsgegevens van 1.25Gb/s - verbindingen

    2. Heet-pluggable SFP-voetafdruk

    3. Het gebruiken van 9/125 de transmissieafstand van μm SMF 60km~160KM

    4. Facultatief met digitale kenmerkende functies

    5. 1550nm laserzender

    6. Duplexlc-schakelaar

    7. Volgzaam en loodvrije RoHS

    8. Metaalbijlage, voor lagere EMI

    9. Enige 3.3V-voeding

    10. Werkende temperatuur: 0°C aan 70°C (Norm), -40°C aan (Industriële) 85°C

    11. Volgzaam met de Specificatie van MSA SFP

    12. Digitale kenmerkende monitorinterface

    13. Compatibel systeem met sff-8472

     

     

    GLC-ex-SMD Toepassingen:

     

    Snelle Ethernet

    SDH/STM-4, SONET/OC-12

    De verbindingen van het vezelkanaal

    De Schakelaars en de Routers van ATM

    SONET/SDH schakelaarinfrastructuur

    XDSL-Toepassingen

    Metro Randomschakeling

    WDM GBE Verbindingen

    SONET/SDH het materiaal verbindt onderling

    Andere optische transmissiesystemen

     

     

    GLC-ex-SMD Concurrentievoordeel:

     

    1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie

    2. Concurrerende tarifering

    3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

    4. OEM/ODM aangepast etiket

    5. Houd voorraad, Snelle levering

    Contactgegevens
    Primus Network Solutions Ltd

    Contactpersoon: Mr. Alex Yao

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)