Thuis Productenxfp optische zendontvanger

Primus Network Solutions Ltd

850nm 300M 10G XFP Module van de Vezel de Optische Zendontvanger/Jeneverbessenzendontvanger xfp-10g-s

850nm 300M 10G XFP Fiber Optic Transceiver Module / Juniper Transceiver XFP-10G-S

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: PrimusIT,OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Ptr-10gxfpl-SR

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 60,000pcs/month
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving

850nm 300M 10G XFP Module van de Vezel de Optische Zendontvanger/Jeneverbessenzendontvanger xfp-10g-s

 

 

 

Compatibele Optische de Zendontvangermodule van Jeneverbessen 10GBASE-SR 10G XFP voor MMF-xfp-10g-MM.-SR

 

Specificatie:

 

P/N Xfp-10g-s
Datarate 10G/ps
Afstand 300M
Golflengte 850nm
Zender VSCEL
Ontvanger SPELD
Media MMF
DDM/DOM JA
Schakelaar LC
Toepassing Datecom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64
Werkende Temperatuur 0℃~ +70℃
Voltagelevering 3.3V
Certificatie CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Merk PrimusIT, OEM

 

 

Beschrijving:

 

De compatibele Module van Jeneverbessen 10GBASE-SR 10G XFP voor MMF-xfp-10g-MM.-SR

 

De klanten van de Moduleaanbiedingen van PrimusIT 10G XFP een verscheidenheid van 10 Gigabit Ethernet en de connectiviteitsopties van pakket-over--SONET/SDH (POS) voor gegevenscentrum, onderneming bedradingskast, en dienstverlener vervoertoepassingen.

 

 

Eigenschappen:

 

1. 10Gb/s periodieke optische interface volgzaam aan 802.3ae

2. 850nm VCSEL zender en de ontvanger van de Speldfotodiode

3. De Mechanische interface van XFP met borgtochtklink en hete pluggable

4. XFI-Hoge snelheids Elektrointerface

5. interface met 2 draden voor beheer en digitale kenmerkende monitor

6. Lage Machtsconsumptie <1>

8. De temperatuur van het Oeratingsgeval: 0 tot 70 °C

ll-metaalhuisvesting voor superieure EMI prestaties

9. De geavanceerde ingebouwde programmatuur laat de encryptieinformatie toe van het klantensysteem om in zendontvanger worden opgeslagen

10. Complian RoHS

11. Geen nodig verwijzingsklok

 

 

Toepassingen:

 

SONET OC-192
SDH STM s-64 bij 9.953Gbps
10GBASE-SR 10G Ethernet
1200-SM-LL-l 10G Vezelkanaal
10GE over G.709 bij 11.09Gbps
OC192 over FEC bij 10.709Gbps

 

 

Concurrentievoordeel:

 

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie

2. Concurrerende tarifering

3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

4. OEM/ODM aangepast etiket

5. Houd voorraad, Snelle levering

 

 

 

Contactgegevens
Primus Network Solutions Ltd

Contactpersoon: Mr. Alex Yao

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)