Thuis ProductenSFP optische transceivers

850nm 1000BASE-SX SFP Optische Zendontvangers, de Module GLC-sx-MM. van Gigabit Ethernet

850nm 1000BASE-SX SFP Optische Zendontvangers, de Module GLC-sx-MM. van Gigabit Ethernet

850nm 1000BASE-SX SFP Optical Transceivers , Gigabit Ethernet Module GLC-SX-MM

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: PrimusIT,OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Ptr-8012l-c

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Paypal
Levering vermogen: 60,000pcs/month
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving

850nm 1000BASE-SX SFP Optische Zendontvangers, de Module GLC-sx-MM. van Gigabit Ethernet

 

 

1000BASE-SX SFP-zendontvangermodule voor MMF, 850 NM-golflengte, dubbele LC/PC-schakelaar.

 

 

Specificatie:

 

P/N GLC-sx-MM.
Datarate 1.25Gb/s
Afstand 550M
Golflengte 850nm
Zender VCSEL
Ontvanger SPELD
Media MMF
DDM/DOM Nr
Schakelaar LC
Toepassing Gigabit Ethernet
Werkende Temperatuur 0℃~ +70℃
Voltagelevering 3.3V
Certificatie RoHS/TUV/CE/FCC/UL
Merk PrimusIT, OEM

 

 

GLC-sx-MM. Beschrijving:

 

1000BASE-SX SFP-zendontvangermodule voor MMF, 850 NM-golflengte, dubbele LC/PC-schakelaar.

 

De PrimusIT-GLC-sx-MM. Kleine vorm-Factor Pluggable (SFP) Gigabit-Interfaceconvertor is een heet-swappable input-output apparaat dat in een een haven of groef van Gigabit Ethernet stopt, verbindend de haven met het netwerk. SFPs kan op een grote verscheidenheid van schakelaars worden gebruikt en worden uitgewisseld en de routers, kunnen in combinaties van 1000BASE-t, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-ex, 1000BASE-ZX, of 1000BASE-BX10-D/U op een haven-door-haven basis worden vermengd.

 

 

GLC-sx-MM. Eigenschappen:

  1. Tot 1.25Gb/s-gegevens - verbindingen
  2. Heet-pluggable SFP-voetafdruk
  3. Het gebruiken van 50/125 de transmissieafstand van μm MMF 550m
  4. Steun digitale kenmerkende functies
  5. Ongekoelde fabry-Perot 850nm VCSEL-laserzender
  6. Duplexlc-schakelaar
  7. Volgzaam en loodvrije RoHS
  8. Metaalbijlage, voor lagere EMI
  9. Enige 3.3V voeding
  10. Werkende temperatuur: 0°C aan 70°C (Norm), -40°C aan (Industriële) 85°C
  11. Volgzaam met de Specificatie van MSA SFP
  12. Digitale kenmerkende monitorinterface
  13. Compatibel systeem met sff-8472

 

GLC-sx-MM. Toepassingen:

 

1.25Gb/s-1000Base Ethernet
1.06 Gb/s-Vezel Channe

Gigabit Ethernet
SONET/OC-24
De verbindingen van het vezelkanaal

De Schakelaars en de Routers van ATM
SONET/SDH schakelaarinfrastructuur
XDSL-Toepassingen
Metro Randomschakeling
WDM GBE Verbindingen
SONET/SDH het materiaal verbindt onderling
De Verbindingen van het vezelkanaal

 

 

GLC-sx-MM. Concurrentievoordeel:

 

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie

2. Concurrerende tarifering

3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

4. OEM/ODM aangepast etiket

5. Houd voorraad, Snelle levering

 

Contactgegevens
Primus Network Solutions Ltd

Contactpersoon: Mr. Alex Yao

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)