Thuis ProductenX2 Transceiver

J8437A de Compatibele 10gbase-LR X2 Zendontvangers van HP voor Datacom 10G Ethernet

J8437A de Compatibele 10gbase-LR X2 Zendontvangers van HP voor Datacom 10G Ethernet

    • J8437A HP Compatible 10GBASE-LR X2 Transceivers For Datacom 10G Ethernet
    • J8437A HP Compatible 10GBASE-LR X2 Transceivers For Datacom 10G Ethernet
    • J8437A HP Compatible 10GBASE-LR X2 Transceivers For Datacom 10G Ethernet
    • J8437A HP Compatible 10GBASE-LR X2 Transceivers For Datacom 10G Ethernet
    • J8437A HP Compatible 10GBASE-LR X2 Transceivers For Datacom 10G Ethernet
    • J8437A HP Compatible 10GBASE-LR X2 Transceivers For Datacom 10G Ethernet
  • J8437A HP Compatible 10GBASE-LR X2 Transceivers For Datacom 10G Ethernet

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: PrimusIT, OEM
    Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Modelnummer: Ptr-10gx2s-LR

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
    Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
    Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
    Levering vermogen: 60,000pcs/month
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

     

    De compatibele zendontvangers J8437A van PK 10gbase-LR X2 voor Datacom 10G Ethernet/10x FC

     

     

    Compatibele de zendontvangermodule van PK 10gbase-LR X2 voor SMF, 1310 NM-golflengte, de duplexschakelaar van Sc

     

     

    Specificatie:

     

    P/N J8437A
    Datarate 10.3G
    Golflengte 1310nm
    Afstand 10KM
    Zender DFB
    Ontvanger SPELD
    Media SMF
    DDM/DOM JA
    Schakelaar Sc
    Toepassing Datacom 10G Ethernet/10x FC
    Werkende Temperatuur 0℃~ +70℃
    Voltagelevering 3.3V
    Certificatie CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Merk PrimusIT, OEM

     

     

    Beschrijving:

     

    Compatibele de zendontvangermodule van PK 10gbase-LR X2 voor SMF, 1310 NM-golflengte, de duplexschakelaar van Sc

    de klanten van de de modulesaanbieding van 10GBASE X2 een grote verscheidenheid van 10 Gigabit Ethernet-connectiviteitsopties voor datacentrum, onderneming bedradingskast, en de toepassingen van het providervervoer. Steun 10GBASE Ethernet

    Heet-Swappable input-output apparatenstoppen in een haven van Ethernet X2 van een schakelaar of een router om de haven met het netwerk te verbinden.

    Verstrekt flexibiliteit van interfacekeus. De steunen „loon-zoals-u-bevolken“ model

    Heeft optische interoperabiliteit met de respectieve modules van 10GBASE Xenpak, van 10GBASE XFP en van 10GBASE SFP+ op dezelfde verbinding

     

     

    Eigenschappen:

     

    1. Compatibel systeem met X2 MSA Rev2.0b

    2. Steun van IEEE 802.3ae 10gbase-LR bij 10.3125Gbps

    3. Transmissieafstand tot 10Km (SMF)

    4. Sc-Vergaarbak1310nm DFB Laser

    5. De Duplex Optische Schakelaar van Sc

    6. Hete Pluggable 70-speld Schakelaar met de Elektrointerface van XAUI

    7. Beheer en controle via interface de met 2 draden van MDIO

    8. Voeding: +3.3V, APS (+1.2V)

    9. Kenmerkende Optica Controle

    10. Temperatuurwaaier: 0~ 70 °C

    11. ROHS-Compatibel systeem

     

     

    Toepassingen:

     

    de schakelaars en de routers van 10GE Ethernet

    10GE-kern-Routers

    10GE opslag

    Ander Transmissiesysteem van 10Gbps Ethernet

     

     

    Concurrentievoordeel:

     

    1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie

    2. Concurrerende tarifering

    3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

    4. OEM/ODM aangepast etiket

    5. Houd voorraad, Snelle levering

     

    Contactgegevens
    Primus Network Solutions Ltd

    Contactpersoon: Mr. Alex Yao

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)