Thuis ProductenSFP + Optische Zendontvanger

VSCEL SFP + Vezel Optische Zendontvanger, 10G Ethernet-SFP-10g-SR van de Zendontvangermodule

VSCEL SFP + Vezel Optische Zendontvanger, 10G Ethernet-SFP-10g-SR van de Zendontvangermodule

VSCEL SFP + Fiber Optic Transceiver , 10G Ethernet Transceiver Module SFP-10G-SR

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: PrimusIT, OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Ptr-10gl-SR

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 60,000pcs/month
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving

VSCEL SFP + Vezel Optische Zendontvanger, SFP-10g-SR van de de Zendontvangermodule van 10G Ethernet

 

 

 

850nm VSCEL SFP + Optische Zendontvanger, 10 Gigabit de Kleine Pluggable Module van de Vormfactor

 

 

Specificatie:

 

P/N SFP-10g-SR
Datarate 10G/ps
Afstand 300M
Wavelenght 850nm
Zender VSCEL
Ontvanger SPELD
Media MMF
DDM/DOM JA
Schakelaar LC
Toepassing Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC
Werkende Temperatuur 0℃~ +70℃
Voltagelevering 3.3V
Certificatie CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Merk PrimusIT, OEM

 

 

Beschrijving:

 

De zendontvangermodule van 10gbase-SR SFP+ voor MMF, 850 NM-golflengte, de duplexschakelaar van LC

 

De modules van PrimusIT 10GBASE SFP+ bieden klanten een grote verscheidenheid van 10 Gigabit Ethernet-connectiviteitsopties voor aan datacentrum, onderneming bedradingskast, en de toepassingen van het providervervoer. Het is een meest mallest 10G-vormfactor

Steunen 10GBASE Ethernet en OTU2/OUT2e

Heet-Swappable input-output apparaat dat in een haven van Ethernet SFP+ van een schakelaar stopt. Verstrekt flexibiliteit van interfacekeus. De steunen „loon-zoals-u-bevolken“ model. Steunen digitaal optisch controlevermogen

De optische interoperabiliteit met 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, en 10GBASE XFP zet op dezelfde verbinding om.

 

 

Eigenschappen:

 

1. 10Gb/s periodieke optische interface volgzaam aan 802.3ae-10gbase-SR

2. Elektrointerface volgzaam aan sff-8431 specificaties voor de verbeterde 8,5 en 10 Gigabit kleine pluggable module „SFP+“ van de vormfactor

3. de zender van 850nm VCSEL, SPELDfotodetector

4. interface met 2 draden voor beheersspecificaties volgzaam met SFF 8472 digitale kenmerkende controleinterface voor optische zendontvangers

5. Werkende gevaltemperatuur: 0 aan 70°C

6. ll-metaalhuisvesting voor superieure EMI prestaties

7. Lage machtsconsumptie

8. De geavanceerde ingebouwde programmatuur laat de encryptieinformatie toe van het klantensysteem om in zendontvanger worden opgeslagen

9. De rendabele SFP+-oplossing, laat hogere havendichtheid en grotere bandbreedte toe

10. Volgzame RoHS

 

 

Toepassingen:

 

Hoge snelheidsstoragee area networken

De computercluster dwars-verbindt

De gegevenspijpen van de douanehoge snelheid

 

 

Concurrentievoordeel:

 

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie

2. Concurrerende tarifering

3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

4. OEM/ODM aangepast etiket

5. Houd voorraad, Snelle levering.

Contactgegevens
Primus Network Solutions Ltd

Contactpersoon: Mr. Alex Yao

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)