Thuis ProductenXENPAK Transceiver

1310nm SMF 10gbase-Lr Xenpak Zendontvanger xenpak-10gb-LR+, Vezel Optische Module

1310nm SMF 10gbase-Lr Xenpak Zendontvanger xenpak-10gb-LR+, Vezel Optische Module

1310nm SMF 10gbase-Lr Xenpak Transceiver XENPAK-10GB-LR+ , Fiber Optical Module

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: PrimusIT, OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Ptr-10gxns-LR

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 60,000pcs/month
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving

 

1310nm SMF 10gbase-Lr Xenpak Zendontvanger xenpak-10gb-LR+, Vezel Optische Module

 

 

de Zendontvangermodule van 10gbase-Lr Xenpak voor Smf, 1310Nm Golflengte, de Duplexschakelaar van Sc

 
 

Specificatie:

 

P/N Xenpak-10gb-LR+
Datarate 10.3G
Golflengte 1310nm
Afstand 10KM
Zender DFB
Ontvanger SPELD
Media SMF
DDM/DOM JA
Schakelaar Sc
Toepassing Datacom 10G Ethernet/10x FC
Werkende Temperatuur 0℃~ +70℃
Voltagelevering 3.3V
Certificatie CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Merk PrimusIT, OEM

 

 

 

 Xenpak-10gb-LR+ beschrijving:

 

de Zendontvangermodule van 10gbase-Lr Xenpak voor Smf, 1310Nm Golflengte, de Duplexschakelaar van Sc

 

de klanten van de de modulesaanbieding van 10GBASE XENPAK een grote verscheidenheid van 10 de connectiviteitsopties van Gigabit Ethernet voor gegevenscentrum, onderneming bedradingskast, en dienstverlener vervoertoepassingen. Steun 10GBASE Ethernet

Heet-Swappable input-output apparatenstoppen in een haven van Ethernet XENPAK van een schakelaar of een router om de haven met het netwerk te verbinden.

Verstrekt flexibiliteit van interfacekeus. De steunen „loon-zoals-u-bevolken“ model

Heeft optische interoperabiliteit met de respectieve modules van 10GBASE X2, van 10GBASE XFP en van 10GBASE SFP+ op dezelfde verbinding

 

 

 Xenpak-10gb-LR+ eigenschappen:

1. Compatibel systeem met XENPAK MSA Rev.3.0

2. Steun van IEEE802.3ae 10GBASE-LR

3. Transmissieafstand tot 10km (SMF)

4. Ongekoelde direct gemoduleerde 1310nm DFB Laser

5. Temperatuurwaaier 0 aan 70°C

6. Aanpasbare Voeding (APS: +1.2V)

7. De duplex Optische schakelaar van Sc

8. Hete pluggable 70 speldschakelaar met de elektrointerface van XAUI

9. Beheer en controle via interface de met 2 draden van MDIO

10. Compatibel systeem met RoHS

 

 

Xenpak-10gb-LR+ toepassingen:

 

10GE de schakelaars en de routers van Ethernet

10GE kern-routers

10GE opslag

Ander Transmissiesysteem van 10Gbps Ethernet

 

 

 Xenpak-10gb-LR+ concurrentievoordeel:

 

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie

2. Concurrerende tarifering

3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

4. OEM/ODM aangepast etiket

5. Houd voorraad, Snelle levering

 

Contactgegevens
Primus Network Solutions Ltd

Contactpersoon: Mr. Alex Yao

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)