Thuis ProductenDe Compatibele Zendontvangers van Cisco

Van het de Vezelkanaal van GLC-links-SMD 1000BASE-LX/van links Cisco de Compatibele SFP Zendontvangers 1.25G

Van het de Vezelkanaal van GLC-links-SMD 1000BASE-LX/van links Cisco de Compatibele SFP Zendontvangers 1.25G

    • GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH  Cisco Compatible SFP Fiber Channel Transceivers 1.25G
    • GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH  Cisco Compatible SFP Fiber Channel Transceivers 1.25G
    • GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH  Cisco Compatible SFP Fiber Channel Transceivers 1.25G
    • GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH  Cisco Compatible SFP Fiber Channel Transceivers 1.25G
    • GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH  Cisco Compatible SFP Fiber Channel Transceivers 1.25G
  • GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH  Cisco Compatible SFP Fiber Channel Transceivers 1.25G

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: PrimusIT,OEM
    Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Modelnummer: Ptr-3112l-20C

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
    Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
    Betalingscondities: T / T, Paypal
    Levering vermogen: 60,000pcs/month
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

    Van het de Vezelkanaal van GLC-links-SMD 1000BASE-LX/van links Cisco de Compatibele SFP Zendontvangers 1.25G

     

     

     

    GLC-links-SMD Beschrijving:

     

    Compatibele 1000BASE-LX/LH SFP de zendontvangermodule van Cisco voor MMF en SMF, 1300 NM-golflengte, uitgebreide werkende temperatuurwaaier en DOM steun, dubbele LC/PC-schakelaar

     

    De de vorm-Factor van PrimusIT GLC-links-SMD Kleine Pluggable (SFP) Gigabit-Interfaceconvertor is een heet-swappable input-output apparaat dat in een een haven of groef van Gigabit Ethernet stopt, verbindend de haven met het netwerk. SFPs kan op een grote verscheidenheid van schakelaars worden gebruikt en worden uitgewisseld en de routers, kunnen in combinaties van 1000BASE-t, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-ex, 1000BASE-ZX, of 1000BASE-BX10-D/U op een haven-door-haven basis worden vermengd.

     

     

    Eigenschappen:

     

    1. Tot de tweerichtingsgegevens van 1.25Gb/s - verbindingen

    2. Heet-pluggable SFP-voetafdruk

    3. Het gebruiken van 9/125 de transmissieafstand van μm SMF 60km

    4. Facultatief met digitale kenmerkende functies

    5. 1310nm de laserzender van vriespunt

    6. Duplexlc-schakelaar

    7. Volgzaam en loodvrije RoHS

    8. Metaalbijlage, voor lagere EMI

    9. Enige 3.3V voeding

    10. Werkende temperatuur: 0°C aan 70°C (Norm), -40°C aan (Industriële) 85°C

    11. Volgzaam met de Specificatie van MSA SFP

    12. Digitale kenmerkende monitorinterface

    13. Compatibel systeem met sff-8472

    14. Met DDM

     

     

    Specificatie:

     

    P/N GLC-links-SMD
    Datarate 1.25G
    Afstand 20KM
    Golflengte 1310nm
    Zender Vriespunt
    Ontvanger SPELD
    Media SMF
    DDM/DOM JA
    Schakelaar LC
    Toepassing GE
    Werkende Temperatuur -10℃~ +85℃
    Voltagelevering 3.3V
    Certificatie CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Merk PrimusIT, OEM

     

     

    GLC-links-SMD Toepassingen:

     

    Gigabit Ethernet/snel Ethenet

    Vezelkanaal

    SDH/SONET/ATM

    Schakelaar om interface te schakelen

    Router/Serverinterface

    Andere optische transmissiesystemen

     

     

    GLC-links-SMD Concurrentievoordeel:

     

    1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie

    2. Concurrerende tarifering

    3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

    4. OEM/ODM aangepast etiket

    5. Houd voorraad, Snelle levering

     

     

    Contactgegevens
    Primus Network Solutions Ltd

    Contactpersoon: Mr. Alex Yao

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)