Thuis ProductenX2 Transceiver

Compatibel CISCO/de de Zendontvangermodule van HP X2 voor de Router van de Hoge snelheidskern verbindt onderling

Compatibel CISCO/de de Zendontvangermodule van HP X2 voor de Router van de Hoge snelheidskern verbindt onderling

Compatible CISCO / HP X2 Transceiver Module For High Speed Core Router Interlink

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: PrimusIT, OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Ptr-10gx2s-LRM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 60,000pcs/month
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving

 

10gbaseLrm X2 Zendontvangermodule voor Mmf, 1310Nm Golflengte, de Duplexschakelaar van Sc
 

 

 

X2-10gb-LRM Beschrijving:

 

 

10gbaseLrm X2 Zendontvangermodule voor Mmf, 1310Nm Golflengte, de Duplexschakelaar van Sc

 

de klanten van de de modulesaanbieding van 10GBASE X2 een grote verscheidenheid van 10 de connectiviteitsopties van Gigabit Ethernet voor gegevenscentrum, onderneming bedradingskast, en dienstverlener vervoertoepassingen. Steun 10GBASE Ethernet

Heet-Swappable input-output apparatenstoppen in een haven van Ethernet X2 van een schakelaar of een router om de haven met het netwerk te verbinden.

Verstrekt flexibiliteit van interfacekeus. De steunen „loon-zoals-u-bevolken“ model

Heeft optische interoperabiliteit met de respectieve modules van 10GBASE Xenpak, van 10GBASE XFP en van 10GBASE SFP+ op dezelfde verbinding

 

 

Specificatie:

 

P/N

X2-10gb-LRM

Datarate

10.3G

Golflengte

1310nm

Afstand

220M

Zender

DFB

Ontvanger

SPELD

Media

MMF

DDM/DOM

JA

Schakelaar

Sc

Toepassing

Datacom 10G Ethernet/10x FC

Werkende Temperatuur

0℃~ +70℃

Voltagelevering

3.3V

Certificatie

CE/FCC/RoHS/TUV/UL

Merk

PrimusIT, OEM

 

 

X2-10gb-LRM Eigenschappen:

 

1. Compatibel systeem met X2 MSA Rev2.0b

2. van IEEE 802.3ae 10GBASE-LR bij 10.3125Gbps

3. Transmissieafstand tot 220m (MMF)

4. Sc-Vergaarbak 1310nm DFB-Laser

5. De Duplex Optische Schakelaar van Sc

6. Hete Pluggable 70-speld Schakelaar met de Elektrointerface van XAUI

7. Beheer en controle via interface de met 2 draden van MDIO

8. Voeding: +3.3V, APS (+1.2V)

9. Kenmerkende Optica 10. Controle

11. Temperatuurwaaier: 0~70 °C

12. ROHS-Compatibel systeem

 

 

X2-10gb-LRM Concurrentievoordeel:

 

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie

2. Concurrerende tarifering

3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

4. OEM/ODM aangepast etiket

5. Houd voorraad, Snelle levering

 

 

X2-10gb-LRM Toepassingen:

 

10GE de schakelaars en de routers van Ethernet

10GE kern-routers

10GE opslag

Ander Transmissiesysteem van 10Gbps Ethernet

 

Contactgegevens
Primus Network Solutions Ltd

Contactpersoon: Mr. Alex Yao

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)