Thuis ProductenSGMII SFP

Optische de Zendontvangermodule van de netwerk100base SGMII SFP Vezel van Schakelaar en Router

Optische de Zendontvangermodule van de netwerk100base SGMII SFP Vezel van Schakelaar en Router

Network 100BASE SGMII SFP Fiber Optic Transceiver Module Of Switch And Router

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: PrimusIT
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Ptr-3001sgl-20

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Paypal
Levering vermogen: 60,000pcs/month
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving

Optische de Zendontvangermodule van de netwerk100base SGMII SFP Vezel van Schakelaar en Router

 

 

100BASE-FX module 1310 NM-golflengtesgmii GLC-GE-100FX voor de havens van Gigabit Ethernet 2 km over MMF.

 

 

Beschrijving:

 

100BASE-FX SFP-module voor de havens van Gigabit Ethernet, 1310 NM-golflengte, 2 km over MMF.

 

De de vorm-Factor van PrimusIT Kleine Pluggable (SFP) Gigabit-Interfaceconvertor is een heet-swappable input-output apparaat dat in een een haven of groef van Gigabit Ethernet stopt, verbindend de haven met het netwerk. SFPs kan op een grote verscheidenheid van schakelaars worden gebruikt en worden uitgewisseld en de routers, kunnen in combinaties van 1000BASE-t, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-ex, 1000BASE-ZX, of 1000BASE-BX10-D/U op een haven-door-haven basis worden vermengd.

 

 

Eigenschappen:

 

  1. Bouwstijl-in PHY ondersteunend SGMII-Interface
  2. Bouwstijl-in hoge prestatiesmcu ondersteunende gemakkelijkere configuratie
  3. Steun meer monitor van de verbindingsstatus, zoals CRC, verpak de tegen en Verre Aanwijzing (FEFI) van de Eindfout
  4. 100BASE-FX verrichting
  5. 1310nm de laser van vriespunt en SPELDfotodetector
  6. 0.5m~2km transmissie met MMF
  7. Standaard periodieke identiteitskaart-informatie Compatibel met
  8. Compatibel systeem met SFP MSA
  9. Compatibel systeem met IEEE 802.3-2002
  10. Compatibel systeem met FCC 47 CFR-Deel 15, Klasse B
  11. Compatibel systeem met FDA 21 CFR 1040.10 en 1040.11, Klasse I
  12. Compatibel systeem met Telcordia-gr.-468-KERN
  13. RoHSnaleving

 

Specificatie:

 

P/N GLC-GE-100FX
Datarate 155Mb/s
Afstand 2KM
Golflengte 1310nm
Zender Vriespunt
Ontvanger SPELD
Media MMF
DDM/DOM Digitaal (facultatief)
Schakelaar LC
Toepassing Oc-3/STM-1/snel Ethernet
Werkende Temperatuur 0℃~ +70℃
Voltagelevering 3.3V
Certificatie CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Merk

PrimusIT, OEM

 

 

Concurrentievoordeel:

 

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie

2. Concurrerende tarifering

3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

4. OEM/ODM aangepast etiket

5. Houd voorraad, Snelle levering

 

 

Toepassingen:

 

Gigabit Ethernet/snel Ethenet

Vezelkanaal

SDH/SONET/ATM

Schakelaar om interface te schakelen

Router/Serverinterface

Andere optische transmissiesystemen

 

Contactgegevens
Primus Network Solutions Ltd

Contactpersoon: Mr. Alex Yao

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)