Thuis Producten

Primus Network Solutions Ltd

Van goede kwaliteit SFP + Optische Zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit SFP + Optische Zendontvanger voor verkoop
De producten van uw bedrijf zijn van hoogte - de kwaliteit, geschikte levering, de goede dienst, is wat I-de behoefte assoieert.

—— Aaron George

vele jaren, bent u mijn beste partner geweest.

—— Walter Scherman

U kunt altijd verstrekken kwaliteitsproducten ik nodig heb, vertrouw ik op u!

—— Henrry Nelson

Ik ben online Chatten Nu

De Optische Zendontvanger van QSFP

(17)
China 1550nm SMF QSFP Optische Zendontvangermodule qsfp-40g-LR4, Hoge Prestaties fabriek

1550nm SMF QSFP Optische Zendontvangermodule qsfp-40g-LR4, Hoge Prestaties

optische de Zendontvangermodule qsfp-40g-LR4, Hoge Prestaties van 1550nm SMF QSFP De Module van 40GBASE-LR4 QSFP+ voor SMF Specificatie: P/N Qsfp-40g-LR4 Datarate 40G/ps Afstand 10KM Wavelenth 1310nm Media SMF ... Read More
2017-03-21 16:05:27
China Vier - Module van de Kanaalqsfp de Optische Zendontvanger voor MMF 300M qsfp-40g-LR4 fabriek

Vier - Module van de Kanaalqsfp de Optische Zendontvanger voor MMF 300M qsfp-40g-LR4

Vier - kanaliseer Optische de Zendontvangermodule van QSFP voor MMF 300M, de Schakelaar van MTP/MPO- De Module van 40GBASE-LR4 QSFP+ voor SMF 10KM qsfp-40g-LR4 Specificatie: P/N Qsfp-40g-LR4 Datarate 40G/ps ... Read More
2017-03-21 16:05:52
China Heet - Pluggable qsfp-40g-SR4 van Multimode Vezelkanaal van de Vormfactor de Zendontvangermodule 40G/ps fabriek

Heet - Pluggable qsfp-40g-SR4 van Multimode Vezelkanaal van de Vormfactor de Zendontvangermodule 40G/ps

Heet - Pluggable QSFP+-van Multimode Vezelkanaal van de Vormfactor de Zendontvangermodule 40G/ps De Module van 40GBASE-SR4 QSFP+ voor MMF 300M Specificatie: P/N Qsfp-40g-SR4 Datarate 40G/ps Afstand 300M ... Read More
2017-03-21 16:06:16
China Module van de de Vezel Optische Zendontvanger van Cisco de Compatibele QSFP+, 40G Vezelzendontvanger qsfp-40g-ER4 fabriek

Module van de de Vezel Optische Zendontvanger van Cisco de Compatibele QSFP+, 40G Vezelzendontvanger qsfp-40g-ER4

Module van de de Vezel Optische Zendontvanger van Cisco de Compatibele QSFP+, 40G-Vezelzendontvanger De Module van qsfp-40g-ER4 QSFP+ voor SMF Specificatie: P/N Qsfp-40g-ER4 Datarate 40G/ps Afstand 40KM ... Read More
2017-03-21 16:06:38
China Compatibele QSFP Optische de Zendontvangermodules van CISCO qsfp-40g-CSR4 met LC-Schakelaar fabriek

Compatibele QSFP Optische de Zendontvangermodules van CISCO qsfp-40g-CSR4 met LC-Schakelaar

Compatibele QSFP Optische de Zendontvangermodules qsfp-40g-CSR4 van CISCO met LC-Schakelaar De Module van qsfp-40g-CSR4 QSFP+ voor SMF Specificatie: P/N Qsfp-40g-CSR4 Datarate 40G/ps Afstand 2KM Wavelenth ... Read More
2017-03-21 16:07:36
China Van de het Kanaal Optische Zendontvanger van de hoge Prestaties40gbase QSFP+ Vezel Module 850nm fabriek

Van de het Kanaal Optische Zendontvanger van de hoge Prestaties40gbase QSFP+ Vezel Module 850nm

Module 850nm van de hoge Prestaties40gbase QSFP+ Fibre Channel de Optische Zendontvanger De Module van qsfp-40g-CSR4 QSFP+ voor MMF Specificatie: P/N Qsfp-40g-CSR4 Datarate 40G/ps Afstand 100M Wavelenth 850nm ... Read More
2017-03-21 16:08:03
China Hoog - Optische Zendontvanger 10km van dichtheids40g Ethernet QSFP+-Module voor Gegevenscentrum qsfp-40g-IR4 fabriek

Hoog - Optische Zendontvanger 10km van dichtheids40g Ethernet QSFP+-Module voor Gegevenscentrum qsfp-40g-IR4

Hoog - dichtheids40g Ethernet Optische Zendontvanger 10km QSFP+-Module voor Data Center De Module van qsfp-40g-IR4 QSFP+ voor SMF Specificatie: P/N Qsfp-40g-IR4 Datarate 40G/ps Afstand 10KM Wavelenth 1310nm ... Read More
2017-03-21 16:13:10
China Enige Wijzesmf QSFP Optische Zendontvanger QSFP + Module 1310nm qsfp-40g-LR4 fabriek

Enige Wijzesmf QSFP Optische Zendontvanger QSFP + Module 1310nm qsfp-40g-LR4

Enige Wijzesmf QSFP Optische Zendontvanger QSFP + Module 1310nm qsfp-40g-LR4 De Module qsfp-40g-LR4 van 40GBASE-LR4 QSFP+ voor SMF Specificatie: P/N Qsfp-40g-LR4 Datarate 40G/ps Afstand 10KM Wavelenth 1310nm ... Read More
2017-03-21 16:08:58
China 300M MMF 850nm de Optische Zendontvanger van QSFP, de Modules 40G/ps van Multimode Vezelzendontvanger fabriek

300M MMF 850nm de Optische Zendontvanger van QSFP, de Modules 40G/ps van Multimode Vezelzendontvanger

300M MMF 850nm QSFP Optische Zendontvanger, de Modules 40G/ps van Multimode Vezelzendontvanger De Module van 40GBASE-CSR4 QSFP+ voor MMF 300M Specificatie: P/N Qsfp-40g-CSR4 Datarate 40G/ps Afstand 300M ... Read More
2017-03-21 16:09:21
China 40 de vorm-Factor van Gigabit Ethernet QSFP Kleine Pluggable Zendontvangermodule 1550nm 40KM fabriek

40 de vorm-Factor van Gigabit Ethernet QSFP Kleine Pluggable Zendontvangermodule 1550nm 40KM

40 Gigabit Ethernet QSFP Kleine vorm-Factor Pluggable Zendontvangermodule 1550nm 40KM De Module van 40GBASE-ER4 QSFP+ voor SMF Specificatie: P/N Qsfp-40g-ER4 Datarate 40G/ps Afstand 40KM Wavelenth 1550nm Media ... Read More
2017-03-21 16:09:46
Page 1 of 2|< 1 2 >|