Thuis Producten

Primus Network Solutions Ltd

Van goede kwaliteit SFP + Optische Zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit SFP + Optische Zendontvanger voor verkoop
De producten van uw bedrijf zijn van hoogte - de kwaliteit, geschikte levering, de goede dienst, is wat I-de behoefte assoieert.

—— Aaron George

vele jaren, bent u mijn beste partner geweest.

—— Walter Scherman

U kunt altijd verstrekken kwaliteitsproducten ik nodig heb, vertrouw ik op u!

—— Henrry Nelson

Ik ben online Chatten Nu

De Compatibele Zendontvangers van Cisco

(40)
China Compatibele 10G XFP de Zendontvangermodule dwdm-xfp-42.94 10GBASE-DWDM van CISCO fabriek

Compatibele 10G XFP de Zendontvangermodule dwdm-xfp-42.94 10GBASE-DWDM van CISCO

CISCO Compatibele Transceive dwdm-xfp-42,94 Module 40KM van 10gbase-DWDM 10G XFP /80KM Eigenschappen · De datasnelheden van de steunen 10-Gigabit van PrimusIT DWDM XFP van 9.9G aan 11.1G (LAN, WAN, en OTU2... Read More
2017-03-21 17:21:06
China 10G de Optische Zendontvanger CWDM van Ethernet CISCO 1470nm - 1610nm SFP+ Zendontvangermodule fabriek

10G de Optische Zendontvanger CWDM van Ethernet CISCO 1470nm - 1610nm SFP+ Zendontvangermodule

de Optische Zendontvanger CWDM 1470nm van 10G Ethernet CISCO - de Zendontvangermodule van 1610nm SFP+ Specificatie: P/N CWDM-SFP10G-Xxxx Datarate 10G/ps Afstand 80KM Golflengte CWDM 1470nm-1610nm Zender DFB ... Read More
2017-03-21 17:21:06
China Van de Zendontvangers 100BASE-BX10-D SFP van Gigabitethernet Cisco de Compatibele Optische Module fabriek

Van de Zendontvangers 100BASE-BX10-D SFP van Gigabitethernet Cisco de Compatibele Optische Module

GLC-FE-100bx-D van de Zendontvangers 100BASE-BX10-D SFP van Cisco de Compatibele optische module GLC-FE-100bx-D Beschrijving: De Compatibele 100BASE-BX10-D SFP module van Cisco voor 100-MB havens, 1550 de ... Read More
2017-03-21 17:21:04
China GLC-FE-100bx-u de vorm-Factor van Cisco Compatibele Kleine Pluggable Zendontvangermodule fabriek

GLC-FE-100bx-u de vorm-Factor van Cisco Compatibele Kleine Pluggable Zendontvangermodule

GLC-FE-100bx-u Compatibele SFP de Zendontvangermodule van Cisco 10 km over enig - loop SMF vast GLC-FE-100bx-u Beschrijving: Module van 100BASE-BX10-u SFP van Cisco de Compatibele voor 100-MB havens, 1310 de ... Read More
2017-03-21 17:21:04
China Enige Compatibele de Zendontvangersmodule van Cisco van de Wijzevezel GVB-40g-LR4 20KM 1310nm fabriek

Enige Compatibele de Zendontvangersmodule van Cisco van de Wijzevezel GVB-40g-LR4 20KM 1310nm

100GBASE-LR4 Compatibele de Zendontvangersmodule GVB-40g-LR4 20KM van GVB Cisco GVB-40g-LR4 Beschrijving: De Compatibele 100GBASE-LR4 GVB Module van Cisco voor SMF. De module van PrimusIT GVB-40g-LR4 40GBASE... Read More
2017-03-21 17:21:04
China GVB-100g-LR4 Cisco Compatibele 100G Ethernet 10km Optische de Zendontvangermodule van GVB fabriek

GVB-100g-LR4 Cisco Compatibele 100G Ethernet 10km Optische de Zendontvangermodule van GVB

GVB-100g-LR4 Cisco Compatibele 100G Ethernet 10km Optische de Zendontvangermodule van GVB GVB-100g-LR4 Beschrijving: Cisco Compatibele 100G Ethernet 10km Optische de Zendontvangermodule van GVB voor SMF. De de ... Read More
2017-03-21 17:21:04
China Multi-Mode Vezel 850nm de Compatibele Zendontvangers van Cisco, heet-Pluggable Cfp Modules fabriek

Multi-Mode Vezel 850nm de Compatibele Zendontvangers van Cisco, heet-Pluggable Cfp Modules

GVB-100g-SR10 850nm Compatibele Zendontvangers 100GBASE-SR10 van Cisco voor Testmateriaal GVB-100g-SR10 beschrijving: De Compatibele 100GBASE-SR10/OTU4 CPF Parallelle Optische Module van Cisco voor MMF. ... Read More
2017-03-21 17:21:04
China Qsfp-40g-LR4 de Compatibele Zendontvangers 40GBASE-LR4 van Cisco QSFP + Module voor SMF fabriek

Qsfp-40g-LR4 de Compatibele Zendontvangers 40GBASE-LR4 van Cisco QSFP + Module voor SMF

Qsfp-40g-LR4 de Compatibele Zendontvangers 40GBASE-LR4 van Cisco QSFP + Module voor SMF Qsfp-40g-LR4 beschrijving: De Compatibele 40GBASE-LR4 QSFP+ Module van Cisco voor SMF De modules van PrimusIT qsfp-40g... Read More
2017-03-21 17:21:04
China Van de Zendontvangers 1000BASE-ex SFP van GLC-ex-SM 40KM Cisco Compatibele de Vezelmodule 1.25Gb/s fabriek

Van de Zendontvangers 1000BASE-ex SFP van GLC-ex-SM 40KM Cisco Compatibele de Vezelmodule 1.25Gb/s

Van de Zendontvangers 1000BASE-ex SFP van GLC-ex-SM 40KM Cisco Compatibele de Vezelmodule 1.25Gb/s GLC-ex-SM Beschrijving: Compatibele 1000BASE-ex SFP de zendontvangermodule van Cisco voor SMF, 1310 NM... Read More
2017-03-21 17:21:05
China GLC-ex-SMD de Zendontvangermodule van Cisco SFP van het Vezelkanaal, Dubbele LC/PC-Schakelaar fabriek

GLC-ex-SMD de Zendontvangermodule van Cisco SFP van het Vezelkanaal, Dubbele LC/PC-Schakelaar

De Zendontvangermodule van Cisco SFP van het vezelkanaal, Dubbele LC/PC-schakelaar GLC-ex-SMD GLC-ex-SMD Beschrijving: Compatibele 1000BASE-ex SFP de zendontvangermodule van Cisco voor SMF, 1310 NM-golflengte, ... Read More
2017-03-21 17:21:05
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|