Thuis Producten

Primus Network Solutions Ltd

Van goede kwaliteit SFP + Optische Zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit SFP + Optische Zendontvanger voor verkoop
De producten van uw bedrijf zijn van hoogte - de kwaliteit, geschikte levering, de goede dienst, is wat I-de behoefte assoieert.

—— Aaron George

vele jaren, bent u mijn beste partner geweest.

—— Walter Scherman

U kunt altijd verstrekken kwaliteitsproducten ik nodig heb, vertrouw ik op u!

—— Henrry Nelson

Ik ben online Chatten Nu

SFP + Interconnect Kabel

(13)
China 10GBASE-Cu Sfp + Interconnect Kabel, de Kabelassemblage van 2 Meter Passieve Twinax fabriek

10GBASE-Cu Sfp + Interconnect Kabel, de Kabelassemblage van 2 Meter Passieve Twinax

Het vezelkanaal 10gbe Sfp + verbindt de kabelassemblage SFP-H10gb-Cu2m van 2 Meter Passieve Twinax onderling Het vezelkanaal 10gbe Sfp+ verbindt Kabel SFP-H10gb-Cu2m Cisco Compatibele Tranceiver, 2Meters, ... Read More
2017-03-21 16:44:07
China De Kabel van het Kopertwinax van SFP-h10gb-CU5M 10Gbps SFP+ fabriek

De Kabel van het Kopertwinax van SFP-h10gb-CU5M 10Gbps SFP+

5 de Kabels SFP-h10gb-CU5M van Twinax van het metersfp+ Koper voor de Vezelkanaal van 1G/van 2G/van 4G/8G- SFP+ van de Kabelscisco van kopertwinax de Compatibele Zendontvangers SFP-h10gb-CU5M, 5Meters, Passief ... Read More
2016-09-13 10:11:05
China SFP-h10gb-CU3M 10Gbps SFP + Interconnect Kabel voor Opslagserver fabriek

SFP-h10gb-CU3M 10Gbps SFP + Interconnect Kabel voor Opslagserver

10 Gigabit Ethernet SFP + Interconnect Kabel SFP-H10gb-Cu3m voor Opslagserver 10gigabit SFP+ verbinden Kabel SFP-H10gb-Cu3m Cisco Compatibele Zendontvangers voor Ethernet, 3Meters, Passief onderling Specificati... Read More
2016-09-13 09:56:47
China Heet - Pluggable 10G SFP + Interconnect Kabel SFP-h10gb-cu2-5M Passieve 2.5 Meter fabriek

Heet - Pluggable 10G SFP + Interconnect Kabel SFP-h10gb-cu2-5M Passieve 2.5 Meter

Heet - Pluggable 10G SFP + Interconnect Kabel SFP-h10gb-cu2-5M Passieve 2,5 Meter 10gbase-Cu SFP+ verbindt Kabel SFP-h10gb-cu2-5M, 2,5 Meters, Passief onderling Specificatie: Artikelnummer Productomschrijving ... Read More
2017-03-21 16:44:10
China SFP-h10gb-ACU10 het Koperkabel van M 10G SFP+ Twinax 10 Meter fabriek

SFP-h10gb-ACU10 het Koperkabel van M 10G SFP+ Twinax 10 Meter

10G verbind het Koperkabel SFP-h10gb-ACU10M van SFP+ Twinax onderling 10gbase-Cu SFP+ verbindt Actieve Kabel SFP-h10gb-ACU10M CISCO Compatible10 Meters onderling, Specificatie: Artikelnummer Productomschrijving ... Read More
2016-09-13 10:18:35
China SFP-h10gb-ACU7M verbind de Directe Kabel In bijlage van 10G SFP+ voor Cisco onderling fabriek

SFP-h10gb-ACU7M verbind de Directe Kabel In bijlage van 10G SFP+ voor Cisco onderling

Verbind de Directe Kabel In bijlage SFP-h10gb-ACU7M van 10GBASE SFP+ voor Cisco onderling 10G SFP+ verbinden Kabel, Actieve 7Meters onderling, Specificatie: Artikelnummer Productomschrijving AWG 10G passieve ... Read More
2016-09-13 10:10:02
China SFP+ de actieve Optische Directe Kabel maakt Vezelassemblage tot 300m op OM3 MMF vast fabriek

SFP+ de actieve Optische Directe Kabel maakt Vezelassemblage tot 300m op OM3 MMF vast

SFP+ de actieve Optische Directe Kabel maakt Vezelassemblage tot 300m op OM3 MMF vast SFP+ verbind Kabels SFP-10g-AOC7M zijn onderling de assemblage van de direct-bandvezel met SFP+-Actieve schakelaars, 7Meters... Read More
2017-03-21 16:44:17
China Vezelkanaal SFP + Interconnect Kabel SFP-10g-AOC10M Actieve 10 Meter fabriek

Vezelkanaal SFP + Interconnect Kabel SFP-10g-AOC10M Actieve 10 Meter

Vezelkanaal SFP + Interconnect Kabel SFP-10g-AOC10M Actieve 10 Meter De assemblage van de direct-bandvezel, SFP+-schakelaars, SFP+ verbindt Actieve Kabels SFP-10g-AOC10M onderling, 10Meters. Specificatie: De ... Read More
2017-03-21 16:44:13
China InfiniBand 10 Gigabit Directe Ethernet SFP+ maakt Kabel SFP-10g-AOC5M 1 aan 10.3125Gbps vast fabriek

InfiniBand 10 Gigabit Directe Ethernet SFP+ maakt Kabel SFP-10g-AOC5M 1 aan 10.3125Gbps vast

InfiniBand 10 Direct Gigabit Ethernet SFP+ maakt Kabel SFP-10g-AOC5M 1 aan 10.3125Gbps vast SFP+ verbind Kabel SFP-10g-AOC5M zijn onderling de assemblage van de direct-bandvezel met SFP+-Actieve schakelaars, ... Read More
2017-03-21 16:42:57
China 850nm 3 Meter Actieve SFP + Interconnect Kabel SFP-10g-AOC3M met SFP + schakelaars fabriek

850nm 3 Meter Actieve SFP + Interconnect Kabel SFP-10g-AOC3M met SFP + schakelaars

850nm 3 Meter Actieve SFP + Interconnect Kabel SFP-10g-AOC3M met SFP + schakelaars SFP+ verbind Kabel SFP-10g-AOC3M zijn onderling de assemblage van de direct-bandvezel met SFP+-Actieve schakelaars, 3Meters. ... Read More
2017-03-21 16:42:10
Page 1 of 2|< 1 2 >|