Thuis Producten

Primus Network Solutions Ltd

Van goede kwaliteit SFP + Optische Zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit SFP + Optische Zendontvanger voor verkoop
De producten van uw bedrijf zijn van hoogte - de kwaliteit, geschikte levering, de goede dienst, is wat I-de behoefte assoieert.

—— Aaron George

vele jaren, bent u mijn beste partner geweest.

—— Walter Scherman

U kunt altijd verstrekken kwaliteitsproducten ik nodig heb, vertrouw ik op u!

—— Henrry Nelson

Ik ben online Chatten Nu

Jeneverbes Compatibel SFP

(30)
China 2KM 1310nm Optische de Zendontvangermodule van Jeneverbessen Compatibele SFP voor oc-3 jx-SFP-1fe-FX fabriek

2KM 1310nm Optische de Zendontvangermodule van Jeneverbessen Compatibele SFP voor oc-3 jx-SFP-1fe-FX

2KM 1310nm Optische de Zendontvangermodule van Jeneverbessen Compatibele SFP voor oc-3 jx-SFP-1fe-FX Jeneverbessen Compatibele 2KM 1310nm SFP Zendontvanger voor oc-3 jx-SFP-1fe-FX Beschrijving: Module van ... Read More
2016-07-22 12:24:57
China Van de de Zendontvangermodule van vezel Optisch 10gbase-Zr Ethernet Xenpak SFP+ de Jeneverbessen Compatibel xenpak-1xge-Zr fabriek

Van de de Zendontvangermodule van vezel Optisch 10gbase-Zr Ethernet Xenpak SFP+ de Jeneverbessen Compatibel xenpak-1xge-Zr

Van de de Zendontvangermodule van vezel Optisch 10gbase-Zr Ethernet Xenpak SFP+ de Jeneverbessencompatibel systeem Compatibele de Zendontvangermodule van Jeneverbessen 10gbase-Zr Xenpak voor Smf, 1550-NM ... Read More
2017-03-21 17:04:18
China LC-Compatibele de Jeneverbes van 10gbase Sfp + Optische Zendontvangermodules 1310nm voor Mmf ex-SFP-10ge-LRM fabriek

LC-Compatibele de Jeneverbes van 10gbase Sfp + Optische Zendontvangermodules 1310nm voor Mmf ex-SFP-10ge-LRM

Compatibele de Jeneverbes van LC 10gbase Sfp + Optische Zendontvangermodules 1310nm voor Mmf Compatibele Optische de Zendontvangermodule van Jeneverbessenlc 10gbase Sfp+ voor Mmf ex-SFP-10g-Lrm Beschrijving: ... Read More
2016-07-22 12:34:48
China De Compatibele XFP Zendontvanger ex-xfp-10ge-LR van de hoge Prestatiesjeneverbes voor 10GBASE-LR Ethernet fabriek

De Compatibele XFP Zendontvanger ex-xfp-10ge-LR van de hoge Prestatiesjeneverbes voor 10GBASE-LR Ethernet

Compatibele XFP de Zendontvangermodule van de hoge Prestatiesjeneverbes voor 10gbase-LR Ethernet Compatibele de zendontvangermodule van Jeneverbessenmultirate XFP voor 10gbase-LR Ethernet en oc-192/stm-64 kort... Read More
2016-07-22 12:37:53
China De enige Optische Zendontvanger van SFP 40KM xfp-10g-e-oc192-IR2 Ethernet van de Wijzejeneverbes Compatibele fabriek

De enige Optische Zendontvanger van SFP 40KM xfp-10g-e-oc192-IR2 Ethernet van de Wijzejeneverbes Compatibele

De enige Optische Zendontvanger van SFP 40KM 10GBASE-ER Ethernet van de Wijzejeneverbes Compatibele De compatibele Zendontvangers van Jeneverbessen 10GBASE-ER Ethernet xfp-10g-e-oc192-IR2 Beschrijving: De ... Read More
2016-07-22 12:33:27
China De hete Pluggable 1310nm Module van de Jeneverbessen Compatibele XFP Zendontvanger SMF, Dubbele LC-Schakelaar xfp-10g-l-oc192-SR1 fabriek

De hete Pluggable 1310nm Module van de Jeneverbessen Compatibele XFP Zendontvanger SMF, Dubbele LC-Schakelaar xfp-10g-l-oc192-SR1

De hete Pluggable 1310nm-Module SMF, Dubbele LC-Schakelaar van de Jeneverbessen Compatibele XFP Zendontvanger Compatibele de zendontvangermodule van Jeneverbessenmultirate XFP voor 10gbase-LR Ethernet en oc-192... Read More
2016-07-22 12:33:06
China 850nm VSCEL 10G van de de Zendontvangerxfp Module van het Vezelkanaal Optisch de Jeneverbessen Compatibel ex-xfp-10ge-SR fabriek

850nm VSCEL 10G van de de Zendontvangerxfp Module van het Vezelkanaal Optisch de Jeneverbessen Compatibel ex-xfp-10ge-SR

van het de Vezelkanaal van 850nm VSCEL 10G van de de Zendontvangerxfp Module Optisch de Jeneverbessencompatibel systeem Beschrijving: De compatibele Module van Jeneverbessen 10gbase-SR 10G XFP voor MMF-xfp-10g... Read More
2016-07-22 12:32:46
China 10 gbase-Lr Juniper Compatibele SFP + Transceivermodule EX-SFP-10GE-SR 850Nm fabriek

10 gbase-Lr Juniper Compatibele SFP + Transceivermodule EX-SFP-10GE-SR 850Nm

10 gbase-Lr Juniper Compatibele SFP + Transceivermodule EX-SFP-10GE-SR 850Nm Compatibele Juniper 10gbase-Lr Sfp + Transceivermodule voor Smf, 850-Nm golflengte, Lc Duplex Connector, uitgebreid temperatuurbereik ... Read More
2018-10-10 11:35:28
China Jeneverbessen Compatibele Kleine vorm-Factor Pluggable Zendontvangermodule 1310nm jx-SFP-1fe-FX fabriek

Jeneverbessen Compatibele Kleine vorm-Factor Pluggable Zendontvangermodule 1310nm jx-SFP-1fe-FX

CISCO / HP / Juniper Compatible Small Form-Factor Pluggable Transceiver Module 1310nm Beschrijving: Juniper Compatible 100BASE-FX SFP-module voor Gigabit Ethernet-poorten, 1310 nm golflengte, 2 km over MMF. De ... Read More
2017-03-21 16:40:40
China 80KM de Zendontvangermodule 1.25Gb/s van jeneverbessen Compatibele SFP voor ATM-Schakelaar en Router jx-SFP-1ge-ZX fabriek

80KM de Zendontvangermodule 1.25Gb/s van jeneverbessen Compatibele SFP voor ATM-Schakelaar en Router jx-SFP-1ge-ZX

80KM de Zendontvangermodule 1.25Gb/s van Jeneverbessen Compatibele SFP voor de Schakelaar en de Router van ATM Module van de jeneverbessen steunen de Compatibele 1000base-ZX SFP zendontvanger voor SMF, 1550 NM... Read More
2017-03-21 17:04:16
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|